Про нас

Ми - українська платформа оголошень, яка надає послуги онлайн-продавцям і покупцям овочів, фруктів, зелені та салатів у межах всієї країни.

Наша місія - підтримати малий і середній бізнес, допомогти продавцям і покупцям на умовах, вигідних обом сторонам, забезпечити українців якісними продуктами, які вирощені у нас - в Україні.

Продавці отримають можливість продати вирощений урожай, без витрат на рекламу або оренду торгових місць. Покупці - вибрати якісні продукти, вирощені в будь-якій точці України, за прийнятними для себе оптовими цінами. А всі жителі країни - смачні та корисні фрукти й овочі за доступними цінами.


У той час, коли по всьому світу оголошено пандемію короновірусу COVID2019, закриті кордони між державами та містами, зупинено роботу оптових ринків - ускладнено не тільки надходження імпортних екзотичних фруктів, але навіть овочів, вирощених в нашій країні.

Через обмеження в роботі ринків відбулися кардинальні зміни в закупівлях і логістиці овочів, що відбилося на вартості продуктів для населення.

Ситуація, в якій усі виявилися сьогодні - це загроза серйозної кризи. Кризи економічна, соціальна, загроза продовольчій безпеці як усієї країни, так і кожного громадянина.


Впевнені: справа, яку ми розпочали, має великі перспективи.

Як фермери, так і торговельні мережі оцінять переваги нашої платформи і приєднаються до нас. Чим більше пропозицій надійде від аграріїв, чим більше запитів від торгових мереж, тим більшу кількість зв'язків нам вдасться створити, тим активніше допомогти бізнесу.

Разом ми здатні на більше!


Магазин

Продуктів ще не додано